Łot’s in da boks – Berserker edyszyn

Wczoraj przyszła do mnie bardzo sympatyczna paczka z oddziałem krasnoludzkich Berserkerów z Avatars of War. AoW robili dotąd głównie metalowe figurki pasujące zarówno do ich skirmisha (gladiatorskie walki w klimatach fantasy) jak i na bohaterów do różnych battlowych armii. Berserkerzy to ich pierwszy plastikowy zestaw: 20 krasnoludzkich wcale-nie-troll-slayerów. Popatrzmy na zawartość przesyłki:


Pudełko – już rozfoliowane

Zawartość pudełka – ramki, movement tray, podstawki


Ramka dla command group’y – z obu stron. Limitowana seria, przewidziana tylko do preorderów – ciekawe, czy będą się tego trzymać. Pewnie nie, bo głupio zrobić formy do plastiku i nie korzystać z nich, ale kto wie..


Ramki z samymi berserkerami. Na każdej czterech misiów w kilku częściach (nogi, korpus, głowa, ramiona, łapki z bronią). 4 różne korpusy, 4 różne nóżki, 4 pary ramion, 6 toporów jednoręcznych, 1 dwuręczny, irokezy, warkocze i inne gadgety (kufel, łapka z międznarodowym znakiem pokoju, głowa orka…).

Wygląda to nieźle. Jakoś w przyszłym tygodniu posklejam, to wrzucę porównanie rozmiarów tych krasnali i chłopaków od Głównego Wydawcy. Sam ciekaw jestem, jak to wyjdzie.

Published by

Pietia

Informatyk, belfer, leń, amator dobrego wina, zimnego piwa. Przykładny mąż i ojciec